
De RSA’55 van scouting Laurentius Dongen organiseert op vrijdag 13 april de jaarlijkse bingo. Deze wordt georganiseerd om geld in te zamelen voor leuke activiteiten, bijvoorbeeld voor zomerkamp. De RSA’55 heeft veel moeite gedaan om leuke prijzen bij elkaar te zamelen met dank aan verschillende sponsors.
RSA staat voor Rowan Sjerpa Afdeling, jongens en meisjes in de leeftijd van 15 tot en met 18 jaar. Ze leren zelfstandig activiteiten organiseren, Dit doen ze elke vrijdagavond op het scoutinggebouw in de Doelstraat 1. Daarnaast leren ze ook zelfstandig grotere activiteiten organiseren zoals weekendjes weg en zomerkampen. Om deze activiteiten te kunnen doen organiseren ze diverse financiële acties, Zo beheren ze ieder jaar een parkeerplaats bij het bloemencorso in Zundert, helpen ze met opruimen bij CV de Tribune en het opbouwen van de fietsenstalling bij de Avond 4 Daagse.
Dit jaar worden we onder andere geholpen door:
Café de Salamander
Bloemist John Flora
Kaasland Dongen
Paul de Groenteman
Bakkerij de Koning
Avri Dongen
Pukkemuk
Domino’s Dongen
Döner center
Pix4profs
Dongen.nieuws.nl
Cigo Dongen
Het Bonte Scheap
Bons Bons enzo
Optiek Stassar
Smartmix
Gall & Gall
E-style
Etos
Dierenland de Leeuw
Zaak van Geert
Oog & Blik
Bianca Store
Pure Bodyfashion
Coco
Schoenmaker Maas
De Hamse Bok
Janssen & Janssen
Dit jaar zal de bingo plaatsvinden op vrijdagavond 13 april, iedereen is welkom van jong tot oud. De deuren gaan open vanaf kwart voor acht, de eerste ronde begint om acht uur. Het adres is Doelstraat 1 in Dongen.
Bingokaarten zijn 1 euro en hapjes en drankjes vanaf 1 euro.