Beleef Verrassend Dongen op 20 mei 2013

26 apr 2013, 18:00 • Nieuws
ipcon3
Al plannen voor Tweede Pinksterdag? Op maandag 20 mei laten ondernemers in de toeristische en recreatieve branche u graag beleven wat Verrassend Dongen inhoudt.Van 11.00 tot 17.00 uur zijn er op diverse locaties workshops, demonstraties en kinderactiviteiten. En natuurlijk kunt u proeven van heerlijke gerechten. U bent van harte welkom!
Al plannen voor Tweede Pinksterdag? Op maandag 20 mei laten ondernemers in de toeristische en recreatieve branche u graag beleven wat Verrassend Dongen inhoudt.
Van 11.00 tot 17.00 uur zijn er op diverse locaties workshops, demonstraties en kinderactiviteiten. En natuurlijk kunt u proeven van heerlijke gerechten. U bent van harte welkom!
Ontdek Dongen
Dongen is bij uitstek een gemeente om op de fiets of wandelend te verkennen. Onderweg biedt Verrassend Dongen bijzondere bezoekadressen. Op Tweede Pinksterdag kunt u een complete tocht maken, maar u kunt natuurlijk ook een paar locaties bezoeken. Beginnen aan Verrassend Dongen kan bij elke deelnemer en deelname is gratis. Wel vragen sommige ondernemers een symbolische vergoeding voor bijvoorbeeld een drankje en een hapje of wordt een gereduceerde toegangsprijs gevraagd.
Deelnemers
Diverse deelnemers hebben de krachten gebundeld. Globaal gezien zijn er 4 gebieden:
Dongen-West
•Golfbaan Dongen (golfclinic voor jeugd en volwassenen)
•IJzertijdboerderij (entree 1 euro in plaats van 3 euro, kinderactiviteiten, rituele inwijding urnenveld en cultusplaats en demonstratie tingieten)
•Korenmolen Koningin Wilhelmina (bezichtiging molen en toelichting molenaar)
•Gemeente Dongen (presentatie nieuwe wandeling, vertrek vanaf het Europaplein)
Dongen-Buitengebied
•Minicamping de Groenstraat (beleef rust, ruimte en natuur)
•Bed & Breakfast Dongen, samen met Cake & Butter, kunstenares en fotograaf (gratis kopje koffie en iets lekkers erbij, cupcake bewerken voor kinderen, expositie verrassende kunstwerken, op de foto tegen een kleine vergoeding, uitleg over wandelsport geocaching, demonstratie jeugdbrandweer)
Dongen-Centrum
•Oude Kerk Dongen, samen met GOOS! Evenementen Organisatie, Le Monde Catering, 't Bonbonneke en het Uitpunt/Verrassend Dongen (presentatie trouwmogelijkheden en workshops, zelf een broodje maken, vernieuwde website over uitgaan en toerisme en recreatie)
•Hotel De Villa/Brasserie Winkk (mini-workshop koken)
's Gravenmoer en Klein-Dongen-Vaart
•Restaurant Samen Eten en Drinken
•Hotel Hof van 's Gravenmoer (een proeverij van hapjes met rondleiding op het erf en uitleg over moes- en kruidentuin)
•De Geubel (pubquiz, podium voor muzikanten, presentatie verenigingen)
•Natuurlijk Tomaat, samen met Monique Kookt! (hapjes en tapasworkshop)
•Café 't Vaartje (handboogschieten en jeu de boules)
Bij de deelnemers ligt vanaf medio mei de plattegrond voor u klaar. Meer informatie over het programma vindt u de komende tijd op www.verrassend-dongen.nl
loading

Loading articles...

Loading