Voortaan zet heemkundekring “Des Graven Moer” tijdens de openingsuren van het Repaircafé ’s Gravenmoer de deuren van het indrukwekkende archief open voor het publiek. Het archief is ondergebracht in Dorpshuis De Geubel in ’s Gravenmoer en herbergt veel informatie en foto- en filmmateriaal over families, panden, natuur, gemeente, scholen, verenigingen, dorpsfeesten enz. enz.
Bent u op zoek naar iets of wilt u gewoon eens komen kijken: iedereen is van harte welkom. De archiefbeheerders van de heemkundekring zijn aanwezig om u van dienst te zijn en u te helpen met uw zoektocht naar het verleden.
Op zaterdagochtend 27 oktober vindt de allereerste openstelling plaats. Tussen 10.00 en 12.00 u. bent u van harte welkom in Dorpshuis De Geubel, Hoofdstraat 4 te ‘s Gravenmoer.