Adverteren op dongen.nieuws.nl: groot bereik, kleine prijs

Foto:

Met meer dan 130.000 bezoekers per maand is dongen.nieuws.nl met afstand het meest geraadpleegde nieuws- en informatieplatform in onze gemeente. Zowel op desktop, laptop, tablet als mobiel volg je het nieuws uit ons dorp  op de voet en krijg je informatie over de agenda, de evenementen, de Dongense politiek en de plaatselijke sport en meer.

Daarmee is het natuurlijk ook erg aantrekkelijk voor ondernemers om hun ‘boodschap’ met de Dongenaren te communiceren. dongen.nieuws.nl heeft hiervoor verschillende mogelijkheden variërend van een banner tot een advertentie en van een vacature tot een vermelding in de Gids van Dongen. De tarieven die hiervoor gehanteerd worden zijn erg aantrekkelijk en bereikbaar voor iedere ondernemer, van groot tot klein. Graag lichten wij de mogelijkheden vrijblijvend toe in een persoonlijk gesprek.

Per maand bezoeken meer dan 130.000 bezoekers onze website (meer dan 250.000 paginaweergaven) en op diverse social media hebben we ruim 10.000 volgers!

Adverteermogelijkheden dongen.nieuws.nl

Topbanner:

 • Wisselend zichtbaar rechtsboven aan de site
 • Afmeting 300×250 pixels met directe link naar website/Facebook
 • In alle rubrieken zichtbaar

Horizontale banner XL:

 • Wisselend zichtbaar in de rechterkolom
 • Afmeting 300×180 pixels met directe link naar website/Facebook
 • In alle rubrieken zichtbaar

Middenbanner breed:

 • Wisselend zichtbaar tussen de artikelen op de website en onder elk artikel
 • Afmeting 620×100 pixels met directe link naar website/Facebook
 • In alle rubrieken zichtbaar

Horizontale banner:

 • Wisselend zichtbaar in de rechterkolom
 • Afmeting 300×125 pixels met directe link naar website/Facebook
 • In alle rubrieken zichtbaar
Verticale banner:

 • Wisselend zichtbaar tussen de artikelen
 • Afmeting 120×180 pixels met directe link naar website/Facebook
 • In alle rubrieken zichtbaar

Algemeen:

 • dongen.nieuws.nl heeft ook de mogelijkheid tot het plaatsen van vacatures
 • Ook promotie via Facebook/Twitter/LinkedIn en Instagram (in totaal meer dan 10.000 volgers)
 • nieuws over uw bedrijf kan een plekje krijgen in de rubriek ‘zakennieuws
 • dongen.nieuws.nl plaatst ook commerciële berichten tegen een aantrekkelijk tarief (voor adverteerders zelfs gratis!)
 • dongen.nieuws.nl heeft een eigen bedrijvengids in zowel een papieren als een digitale editie. De gratis standaardvermelding in die  ‘Gids van Dongen’ is voor een zeer aantrekkelijk tarief op te waarderen
 • maatwerk is natuurlijk altijd mogelijk. Heeft u zelf een idee? Schroom dan niet om contact op te nemen

Glossy
dongen.nieuws.nl is ook uitgever van het gratis huis aan huis magazine 200% DONGEN. Een glossy magazine van 200 pagina’s, boordevol pakkende verhalen, interviews, fotoreportages, vaste rubrieken en interessante advertorials en dit allemaal met een 200% DONGENS karakter. Ook daarin zijn er vele mogelijkheden om uw bedrijf onder de aandacht te brengen.

Interesse? Mail vrijblijvend naar [email protected] of bel naar Bart van Kerkhof op 06-36323131

Reacties