Gelijkspel in Gemert én nieuwe hoofdsponsor voor VV Dongen

Foto:

Het eerste team van VV Dongen heeft een vervolg in de strijd om een plaats in de topklasse nog in eigen hand. De ploeg van trainer Ron Timmers speelde vanavond met 0-0 gelijk in en tegen Gemert. Dongen-doelman Timen Beijes stopte in de tweede helft nog een penalty van Gemert, dat nu is  uitgeschakeld. Aanstaande zondag zal Sportpark de Biezen het decor zijn voor de titanenstrijd tussen Dongen en BlauwGeel’38 met als inzet de volgende ronde van de play-offs voor een plaats in de topklasse. Dongen zal deze wedstrijd moeten winnen om door te gaan, voor BlauwGeel’38 volstaat een gelijkspel.Eerder deze week werd ook bekend dat VV Dongen met ING een nieuwe hoofdsponsor heeft voor de komende drie jaar. Op de website meldt de club: “Wij zijn trots en vereerd dat de komende drie jaar ING hoofdsponsor is van onze vereniging. Vandaag is de uitslag van de door ING uitgeschreven pitch bekend gemaakt en werd duidelijk dat we het hoofdsponsorschap krijgen toebedeeld. Een fantastisch resultaat, na vele uren werk van bestuur en sponsorcommissie om een mooie, professionele en goeie presentatie van onze club weg te zetten. Dat is gelukt! En daar mogen we met z’n allen supertrots op zijn!”