Gemeente Dongen en De Bunte Vastgoed tekenen koopcontract De Beljaart

05 nov 2014, 19:17Geen categorie
rgtaceplxixfctso8iassj1f8 bunte
De Bunte Vastgoed heeft grond gekocht in De Beljaart. Het koopcontract met de gemeente Dongen is maandag 3 november jl. getekend. De ontwikkelaar, met vestigingen in Breda en Ede, is van plan in Fase 2a van De Beljaart 14 woningen te realiseren. De woningen zijn gelegen aan de straten: Achter den Ham, Achterhoeven en Achterhuizen.Het is de bedoeling dat er 8 2-onder-1-kapwoningen komen. De invulling van de andere 6 woningen moet nog worden bekeken.
Reacties
Directeur Kees de Jong (rechts op de foto): “We zijn met name actief in dorpen binnen een straal van 50 kilometer van onze vestigingen. Daarbij werken we samen met lokale aannemers. Dongen past goed bij ons. We hebben er vertrouwen in dat er vraag is naar deze locatie. De ligging is mooi, dichtbij voorzieningen.”
Burgemeester René van Diessen is blij met de verkoop: “Het is mooi dat ontwikkelaars in Dongen kansen zien en benutten.”
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

allyoucanwinkk
loading

Loading articles...

Loading