Tijdens het weekend van 24 t/m 26 juni 2011 werd weer het jaarlijkse traditionele jeugdkamp van D.V.V.C. gehouden op Het Sparrehof in Tilburg. Een heel weekend lang werden alle 42 kinderen en begeleid(st)ers vermaakt met allerlei spelletjes en speurtochten.
Tijdens het weekend van 24 t/m 26 juni 2011 werd weer het jaarlijkse traditionele jeugdkamp van D.V.V.C. gehouden op Het Sparrehof in Tilburg. Een heel weekend lang werden alle 42 kinderen en begeleid(st)ers vermaakt met allerlei spelletjes en speurtochten.
Nadat alle kinderen en de leiding op vrijdagavond om 17.30 u aangekomen waren werd er gestart met het verzinnen van een yell per team. Nadat alle kelen opgewarmd waren door het gezang, werden de spieren losgemaakt voor het touwtrekken onder de leiding van de GT. Na een uitputtende Tour de Sparrehof werd de avond afgesloten met een folietocht en werd het nog een lange nacht die voor enkelen nog eindigde in een nachtelijke wandeling in het bos.
Helaas lieten de weergoden ons op zaterdag wat in de steek maar dat mocht de pret niet drukken. Door weer in wind werd het voetbalcircuit voor de diploma's afgewerkt en werden de wedstrijdjes voor het voetbaltoernooi gehouden. Ook de leiders mochten hun kelen opwarmen om desgewenst en kip, koe, koekoek of kat na te doen waarna de kinderen hen gingen zoeken. Na de avonddis die dit jaar Aziatisch van aard was werd de conditie van alle deelnemers nogmaals op de proef gesteld voor een zeer spannende Tour. Hierna werden de zaklantaarn thuis gelaten en ging men opgewekt met een appeltje in de hand het bos in om vermaakt te worden door wat spoken. Deze hadden hun werk goed gedaan, want na een vermoeiende tocht viel iedereen voldaan in slaap.
Op zondag werd de verbazing opgewekt bij de leiding. Zonder te morren stapte iedereen uit zichzelf uit bed en ruimde zijn/haar kleding en spullen op. Waarna er zelfs nog diverse kinderen waren die met een bezem in de hand alle slaapzalen schoon veegden. Chapeau!!!
Het gigantisch voetbal evenement (GVE) wat hierna plaatsvond met 47 deelnemers zorgde voor een hongeropwekkend gevoel wat gestild werd door een lekker frietje met een frikadel of kroket. Nadat de schat gevonden was, namen de ouders hun eigen schatjes weer mee naar huis waar ze zelfs in de auto al geen kind meer aan ze hadden.
We willen bij deze nog alle kinderen, begeleiding, kookdames, zwerver en opbouwploeg bedanken voor weer een geslaagd kamp.
Kampstaf D.V.V.C.