SINGLE WINST VOOR ROGER HELLEBRAND BIJ DARTTOERNOOI IN CAFÉ DE VALK.
SINGLE WINST VOOR ROGER HELLEBRAND BIJ DARTTOERNOOI IN CAFÉ DE VALK .
Zondag 18 september vond het 3e toernooi plaats van de open ranking in café de valk.
De opkomst was weer goed te noemen. Het koppeltoernooi werd verspeeld in poules.
Het singletoernooi volgens het k.o. systeem. Aansluitend was er ook nog een winnaars en verliezersronde. Er werd gestart met de koppelwedstrijden. Door winst in de halve finale op Roger Hellebrand en Jurgen Evers werden onze zuiderburen Guido Haest en Rudy van Alphen finalisten. In de andere halve finale wonnen de broers Danny en Kevin Lens van Francois Gruteke en Martin Evertse. De winst ging in de finale met 5-2 naar Guido en Rudy. De verliezersronde werd met 3-0 gewonnen door Olaf van Driel en Bram Vroegrijk tegen Maikel Aben en Nico Steenbergen. De hoogste uitworp ging naar Dennis Hendrickx met 132 punten, Wesley Danyluk had een 110 finish.
Hierna gingen de singles van start. Roger Hellebrand werd finalist door winst op Sander van Dongen, Guido Haest en Bram Vroegrijk. Kevin lens ging naar zijn 2e finale van de dag door winst op Nico Steenbergen, Ad Timmermans en Rudy van Alphen. In de finale moesten alle legs worden gespeeld, Roger won tenslotte met 5-4 en pakte na 7 jaar weer eens winst in een single toernooi. Kevin werd dus 2 keer tweede en wacht nog altijd op zijn 1e single winst.
v.l.n.r. Bram, Roger, Kevin en Rudy
Danny Lens won in de finale van de verliezersronde tegen Ernest van der Kaay met 4-2.
De hoogste uitworp ging naar Kevin Lens met 146 punten, Roger Hellebrand gooide 136 uit. Guido Haest had uitworpen van 116 en 104 en Danny Lens 114. In totaal werd er 15 keer 180 gegooid. 3x was er voor Jurgen Evers, Roger Hellebrand en Danny Lens. 1x 180 moest er genoteerd worden voor Martin Evertse, Maikel Aben, Bram Vroegrijk, Kevin Lens, Michel van Dongen en Ad Timmermans. Het volgende open toernooi vindt plaats op zondag 2 oktober.
De uitslag:
WINNAARSRONDE SINGLE
1. Roger Hellebrand
2. Kevin Lens
3. Bram Vroegrijk
Rudy van Alphen
5. Ad Timmermans
Guido Haest
Jurgen Evers
Dennis Hendrickx
ZONDAG 25 SEPTEMBER DARTTOERNOOI DONGENAREN IN CAFÉ DE VALK .
A.s. Zondag 25 september wordt in café de valk weer een toernooi verspeeld voor de Dongense ranking. Aan dit toernooi mogen alleen Dongenaren en Dongense competitie-spelers mee doen. Er wordt een single en een koppel loting toernooi verspeeld. Het koppeltoernooi wordt altijd verspeeld in poules. Beide toernooien hebben een winnaars en een verliezersronde. De aanvang van het toernooi is 13.30 uur, tot die tijd kunt u inschrijven. Graag tot zondag.