Biljartnieuws Sportcafé 't Vaartje

15 mei 2011, 14:31Sport
ipcon3
Driebandentoernooi 't VaartjeLockkamper speelt 1.714 in dbt ‘t VaartjeIn sportcafé 't Vaartje speelde Raymond Lockkamper (Oud-Turnhout) een sublieme partij. Hij kwam uit op het fantastische partijgemiddelde van 1.714. Ook zijn algemeen gemiddelde met 1.097 mag er wezen. Toch werd Raymond hiermee slechts derde in zijn poule. Hij speelde 50% boven zijn gemiddelde. Jan Konings (Waalwijk) was deze week de beste man. Hij kwam uit op 63% boven zijn gemiddelde. Jan won drie van de vier partijen en werd eerste in zijn poule. Ook Lea Backx (Chaam) deed het in deze poule prima. Zij speelde 34% boven haar gemiddelde. Jan en Lea zijn ook door naar de volgende ronde. Voor Jozef v.d. Ven (Dongen) waren de druiven zuur. Hij speelde 47% boven zijn gemiddelde en eindigde hier mee slechts op een vierde plaats. Dit betekende uitschakeling. Fran Kafoe (Tilburg) plaatste zich wel voor de volgende ronde. Fran won drie wedstrijden en speelde er één gelijk. Hij werd eerste in zijn poule. Ook Eugene Meessen (Wagenberg), Henk Ypelaar en Rook v.d. Mast (Beiden 's Gravenmoer) plaatsten zich voor de volgende ronde. Toon van Tilburg en Hannie Hultermans (beiden Dongen), Bert Kimenai (Vaart), Wim van Beijsterveldt en Henny Goos (beiden Kleindongen) redden het niet. Zij werden uitgeschakeld. Sjef van Houtum (Oisterwijk) blijft leider in het autobedrijf Ton Pols Skoda- en Daihatsudealer Waalwijk-klassement met een geweldige serie van 15..
Driebandentoernooi 't Vaartje
Lockkamper speelt 1.714 in dbt ‘t Vaartje
In sportcafé 't Vaartje speelde Raymond Lockkamper (Oud-Turnhout) een sublieme partij. Hij kwam uit op het fantastische partijgemiddelde van 1.714. Ook zijn algemeen gemiddelde met 1.097 mag er wezen. Toch werd Raymond hiermee slechts derde in zijn poule. Hij speelde 50% boven zijn gemiddelde. Jan Konings (Waalwijk) was deze week de beste man. Hij kwam uit op 63% boven zijn gemiddelde. Jan won drie van de vier partijen en werd eerste in zijn poule. Ook Lea Backx (Chaam) deed het in deze poule prima. Zij speelde 34% boven haar gemiddelde. Jan en Lea zijn ook door naar de volgende ronde. Voor Jozef v.d. Ven (Dongen) waren de druiven zuur. Hij speelde 47% boven zijn gemiddelde en eindigde hier mee slechts op een vierde plaats. Dit betekende uitschakeling. Fran Kafoe (Tilburg) plaatste zich wel voor de volgende ronde. Fran won drie wedstrijden en speelde er één gelijk. Hij werd eerste in zijn poule. Ook Eugene Meessen (Wagenberg), Henk Ypelaar en Rook v.d. Mast (Beiden 's Gravenmoer) plaatsten zich voor de volgende ronde. Toon van Tilburg en Hannie Hultermans (beiden Dongen), Bert Kimenai (Vaart), Wim van Beijsterveldt en Henny Goos (beiden Kleindongen) redden het niet. Zij werden uitgeschakeld. Sjef van Houtum (Oisterwijk) blijft leider in het autobedrijf Ton Pols Skoda- en Daihatsudealer Waalwijk-klassement met een geweldige serie van 15..
Biljartsport districtscompetitie driebanden-klein
Winst Jos Brouwers Schilderwerken
In sportcafé 't Vaartje won team Jos Brouwers Schilderwerken Dongen met 28-23 van team D.V.O. uit Raamsdonksveer. Jan Ligtenberg was met het gemiddelde van 0.878 de beste man van de avond. Hij maakte onder meer een geweldige serie van acht caramboles. Ook voor Embert Broekhoven was er winst. Met gedegen spel pakte hij de winst. In de laatste partij kon Ad Faro het succes compleet maken. Ad kon het echter net niet bolwerken en moest verlies incasseren. Door dit resultaat handhaaft team Brouwers zich op een fraaie tweede plaats met zeven punten achterstand.
loading

Loading articles...

Loading