Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 20  driebanden

Hoofdklas  
Aurora 1 – ’t Vaartje 2 6-2
De Koude Tap 1 – De Herberg 1 4-4
ONA 1 – De Koude Tap 2 2-6
 ’t Vaartje 3 – BC’94 4-4
 ’t Vaartje 1 – Nooit Volleerd 1 5-3
Kortste partij: G Colijn De Koude Tap 2
In 37 beurten 0.648 gemiddeld
Stand aan kop. 
BC’94 17-81
De Koude Tap 2 17-80
 ’t Vaartje 3 17-78
De Koude Tap 1 17-76                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De Golden Collection – De BUS 4-4
D’0uwe Sok – ONA 2 0-8
De Valk 1 – De Gouden Leeuw 1 6-2
BCEnnog3 – VOO 1 0-8
Kortste partij: B Geerts ONA 2
In 28 beurten 0.678 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 20-111 Kampioen
ONA 2 20-89
D’0uwe Sok 20-88
De BUS 20-84
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Herberg 2 – De Valk 2 4-4
De Bobo’s – Excelsior 1 4-4
Nooit Volleerd 2 – De Kras 6-2
VOO 2 – De Keu 6-2
Kortste partij: E Timmermans De Herberg 2
In 25 beurten 0.560 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Stand aan kop
Nooit Volleerd 2 20-93
De Herberg 2 20-87
De Keu 20-81
De Kras 20-81
Extra Libre poule A
Excelsior 2 – De Gouden Leeuw 2 4-4
Euphonia – Aurora 2 4-4
Nooit Volleerd 3 – ’t Vaartje 5 2-6
 ’t Vaartje 4 – De Koude Tap 3 4-4
Kortste partij: C Rozenbrand De Koude Tap 3
en H Kemmeren ’t Vaartje 5 in 14 beurten
2.428 en 2.071 gemiddeld                                                                                               
Stand aan kop.
 ’t Vaartje 5 20-90
Aurora 2 20-85
Nooit Volleerd 3 20-85
De Gouden Leeuw 2 20-81
Rabo Bank Extra Libre poule B
ALM 1 – De Salamander 2-6
De Herberg 3 – Kennet 1 6-2
De Koude Tap 4 – De Valk 3 2-6
Kennet 2 – De Koude Tap 5 6-2
Kortste partij: A Emmen De Valk 3
In 17 beurten 2.058 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 1 20-107 Kampioen
De Valk 3 20-94
De Koude Tap 4 20-84
De Salamander 20-81
Extra Libre poule C
ALM 2 – De Herberg 4 4-4
ONA 4 – Nooit Volleerd 4 3-5
 ’t Vaartje 7 – ONA 3 4-4
De Valk 4 – ’t Vaartje 6 2-6
Kortste partij: T de Smit ONA 4 en
P Heijne Nooit Volleerd 4 in 17 beurten
0.941 en 0.882 gemiddeld
Stand aan Kop.
ONA 4 20-94
ALM 2 20-92
 ’t Vaartje 6 20-92
 ’t Vaartje 7 20-85
Kijk voor details op www.dbb.nu