Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 16  driebanden

Hoofdklas  
De Koude Tap 2 – BC’94 4-4
Kortste partij: G Faro De Koude Tap 2
In 28 beurten 0.821 gemiddeld
Stand aan kop
De Koude Tap 2 14-68
BC’94 14-67
 ’t Vaartje 3 14-64
 ’t Vaartje 1 14-58                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De BUS – ONA 2 4-4
De Golden Collection – BCEnnog3 3-5
De Valk 1 – D’0uwe Sok 0-8
VOO 1 – De Gouden Leeuw 1 6-2
Kortste partij: J Haast ONA 2
In 35 beurten 0.485 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 16-85
D’0uwe Sok 16-75
BCEnnog3 16-69
De Golden Collection 16-67
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Herberg 2 – Nooit Volleerd 2 4-4
Excelsior 1 – De Kras 6-2
De Keu – De Valk 2 5-3
De Bobo’s – VOO 2 6-2
Kortste partij: H Verbunt De Keu
In 20 beurten 1.050 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Stand aan kop. 
De Herberg 2 16-74
De Valk 2 16-70
Nooit Volleerd 2 16-69
De Keu 16-65
Extra Libre poule A
Aurora 2 – Excelsior 2 2-6
 ’t Vaartje 5 – De Koude Tap 3 6-2
De Gouden Leeuw 2 – ’t Vaartje 4 6-2
Nooit Volleerd 3 – Euphonia 6-2
Kortste partij: C Sprangers Aurora 2,
In 6 beurten 50.000 gemiddeld                                                                                              

Stand aan kop.
 ’t Vaartje 5 16-74
Nooit Volleerd 3 16-71
Aurora 2 16-69
De Gouden Leeuw 2 16-67
Rabo Bank Extra Libre poule B
De Koude Tap 4 – Kennet 2 4-4
De Herberg 3 – De Valk 3 2-6
Kennet 1 – De Salamander 6-2
ALM 1 – De Koude Tap 5 6 juni
Kortste partij: C de Hoogh Kennet 1
In 18 beurten 0.888 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 1 15-83
De Valk 3 16-72
De Koude Tap 4 16-72
De Salamander 16-65
Extra Libre poule C
 ’t Vaartje 6 – ONA 3 6-2
Nooit Volleerd 4 – De Herberg 4 4-4
ONA 4 – ’t Vaartje 7 4-4
ALM 2 – De Valk 4 4 Juni
Kortste partij: P v Dongen ONA 3
In 15 beurten 1.933 gemiddeld
Stand aan Kop.
 ’t Vaartje 7 16-77
ONA 4 16-75
 ’t Vaartje 6 16-68
ALM 2 15-66
Kijk voor details op www.dbb.nu