Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 14  Driebanden

Hoofdklas  
Aurora 1 – De Koude Tap 2 4-4
De Koude Tap 1 – ’t Vaartje 2 6-2
De Herberg 1 – ONA 1 3-5
Nooit Volleerd 1 – ’t Vaartje 3 4-4
 ’t Vaartje 1 – BC’94 4-4
Kortste partij: J Vereggen Aurora 1 en
P Willemen BC’94 in 31 beurten
0.806 gemiddeld
Stand aan kop. 
De Koude Tap 2 13-64
BC’94 13-63
 ’t Vaartje 3 13-58
 ’t Vaartje 1 13-56                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De Golden Collection – De Valk 1 0-8
D’0uwe Sok – VOO 1 4-4
ONA 2 – De Gouden Leeuw 1 8-0
BCEnnog3 – De BUS 5-3
Kortste partij: R Veth VOO 1
In 27 beurten 0.518 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 14-73
D’0uwe Sok 14-65
ONA 2 14-59
BCEnnog3 14-57
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Kras – De Valk 2 0-8
VOO 2 – Excelsior 1 6-2
De Bobo’s – De Herberg 2 2-6
Nooit Volleerd 2 – De Keu 4-4
Kortste partij: A Rombouts De Bobo’s
In 25 beurten 0.440 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Stand aan kop. 
De Herberg 2 14-64
Nooit Volleerd 2 14-61
De Valk 2 14-61
De Keu 14-57
Extra Libre poule A
De Koude Tap 3 – Excelsior 2 2-6
Euphonia – ’t Vaartje 5 4-4
Nooit Volleerd 3 – De Gouden Leeuw 2 6-2
 ’t Vaartje 4 – Aurora 2 4-4
Kortste partij: C Sprangers Aurora 2
In 15 beurten 20.000 gemiddeld                                                                                               
Stand aan kop.
 ’t Vaartje 5 14-64
Nooit Volleerd 3 14-63
Aurora 2 14-61
 ’t Vaartje 4 14-55
Rabo Bank Extra Libre poule B
De Valk 3 – ALM 1 1-7
De Koude Tap 5 – Kennet 1 4-4
De Herberg 3 – De Koude Tap 4 4-4
Kennet 2 – De Salamander 0-8
Kortste partij: R Schellekens De Salamander
In 21 beurten 1.238 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 1 14-79
De Koude Tap 4 14-62
De Salamander 14-61
De Valk 3 14-60
Extra Libre poule C
ALM 2 – ’t Vaartje 6 4-4
ONA 3 – Nooit Volleerd 4 4-4
 ’t Vaartje 7 – De Herberg 4 6-2
De Valk 4 – ONA 4 2-6
Kortste partij: P v Dongen De Valk 4
In 17 beurten 1.058 gemiddeld
Stand aan Kop.
 ’t Vaartje 7 14-67
ONA 4 14-67
ALM 2 14-62
 ’t Vaartje 6 14-60
Kijk voor details op www.dbb.nu