Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 13 Driebanden

Hoofdklas  
ONA 1 – Nooit Volleerd 1 2-6
BC’94 – Aurora 1 4-4
De Koude Tap 1 – ’t Vaartje 3 6-2
De Herberg 1 – De Koude Tap 2 4-4
 ’t Vaartje 2 – ’t Vaartje 1 2-6
Kortste partij: T Hamers ’t Vaartje 1
In 36 beurten 0.638 gemiddeld
Stand aan kop 
De Koude Tap 2 12-60
BC’94 12-59
 ’t Vaartje 3 12-54
 ’t Vaartje 1 12-52                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De Golden Collection – De BUS 4-4
ONA 2 – D’0uwe Sok 4-4
De Valk 1 – De Gouden Leeuw 1 6-2
VOO 1 – BCEnnog3 4-4
Kortste partij: T Voogd VOO 1
In 23 beurten 0.695 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 13-69
D’0uwe Sok 13-61
De Golden Collection 13-56
De BUS 13-53
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Kras – Nooit Volleerd 2 4-4
Excelsior 1 – De Bobo’s 4-4
De Keu – VOO 2 6-2
De Valk 2 – De Herberg 2 2-6
Kortste partij: Ludo Heijmans De Kras
In 20 beurten 0.550 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Stand aan kop. 
De Herberg 2 13-58
Nooit Volleerd 2 13-57
De Kras 13-54
De Keu 13-53
Extra Libre poule A
De Koude Tap 3 – ’t Vaartje 4 4-4
Aurora 2 – Euphonia 8-0
De Gouden Leeuw 2 – Excelsior 2 2-6
 ’t Vaartje 5 – Nooit Volleerd 3 4-4
Kortste partij: A Siemons Excelsior 2 en 
L Dielen Aurora 2 in 20 beurten
2.700 en 0.900 gemiddeld                                                                                                
Stand aan kop.
 ’t Vaartje 5 13-60
Nooit Volleerd 3 13-57
Aurora 2 13-57
De Gouden Leeuw 2 13-53
Rabo Bank Extra Libre poule B
De Valk 3 – De Koude Tap 4 4-4
De Koude Tap 5 – Kennet 2 6-2
Kennet 1 – De Herberg 3 4-4
De Salamander – ALM 1 2-6
Kortste partij: J v Gils Kennet 1 en
G Kayen ALM 1 in 18 beurten
2.000 en 0.888 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 1 13-72
De Valk 3 13-59
De Koude Tap 4 13-58
De Salamander 13-53
Extra Libre poule C
De Herberg 4 – ALM 2 2-6
Nooit Volleerd 4 – ONA 4 6-2
ONA 3 – ’t Vaartje 7 0-8
 ’t Vaartje 6 – De Valk 4 6-2
Kortste partij: J Trommelen ONA 4
In 14 beurten 1.928 gemiddeld
Stand aan Kop.
 ’t Vaartje 7 13-61
ONA 4 13-61
ALM 2 13-58
 ’t Vaartje 6 13-56
Kijk voor details op www.dbb.nu