Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 8 driiebanden

Hoofdklas  
BC’94 – ’t Vaartje 3 4-4
De Herberg 1 – De Koude Tap 1 4-4
Nooit Volleerd 1 – ’t Vaartje 1 3-5
 ’t Vaartje 2 – Aurora 1 8-0
De Koude Tap 2 – ONA 1 5-3
Kortste partij: A Smulders ’t Vaartje 2 en
J Nieuwenhuizen De Koude Tap 2
In 30 beurten 0.800 en 0.766 gemiddeld
Stand aan kop. 
De Koude Tap 2 8-38
 ’t Vaartje 3 8-38
BC’94 8-36
Nooit Volleerd 1 8-34                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De BUS – D’0uwe Sok 2-6
De Golden Collection – Gouden Leeuw 8-0
ONA 2 – VOO 1 2-6
De Valk 1 – BCEnnog3 2-6
Kortste partij: J de Bie ONA 2
In 19 beurten 0.842 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 8-47
D’0uwe Sok 8-39
BCEnnog3 8-36
De Golden Collection 8-36
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
VOO 2 – De Herberg 2 6-2
De Bobo’s – De Valk 2 5-3
Excelsior 1 – Nooit Volleerd 2 0-8
De Keu – De Kras 4-4
Kortste partij: D v Loon De Herberg 2 
In 22 beurten 0.454 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Stand aan kop. 
Nooit Volleerd 2 8-39
De Herberg 2 8-34
De Kras 8-34
Excelsior 1 8-32
Extra Libre poule A
Aurora 2 – De Koude Tap 3 6-2
De Gouden Leeuw 2 – Euphonia 4-4
Nooit Volleerd 3 – Excelsior 2 3-5
 ’t Vaartje 5 – ’t Vaartje 4 7-1
Kortste partij: J Loonen ’t Vaartje 5
In 15 beurten 2.466 gemiddeld                                                                                                 
Stand aan kop.
De Gouden Leeuw 2 8-41
 ’t Vaartje 5 8-38
Nooit Volleerd 3 8-33
De Koude Tap 3 8-31
Rabo Bank Extra Libre poule B
De Valk 3 – De Salamander 4-4
ALM – De Herberg 3 6-2
De Koude Tap 4 – De Koude Tap 5 6-2
Kennet 1 – Kennet 2 8-0
Kortste partij: W Timmermans De Koude Tap 4
In 11 beurten 2.000 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 1 8-42
De Koude Tap 4 8-40
De Valk 3 8-39
De Salamander 8-33
Extra Libre poule C
De Herberg 4 – ONA 3 6-2
ONA 4 – ALM 2 7-1
 ’t Vaartje 6 – ’t Vaartje 7 4-4
De Valk 4 – Nooit Volleerd 4 2-6
Kortste partij: R Heijne Nooit Volleerd 4
In 16 beurten 1.437 gemiddeld
Stand aan Kop.
ONA 3 8-42
ONA 4 8-41
 ’t Vaartje 7 8-34
Nooit Volleerd 4 8-32
Kijk voor details op www.dbb.nu