Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 6 driebanden

Hoofdklas  
Nooit Volleerd 1 – De Koude Tap 1 5-3
ONA 1 – BC’94 6-2
 ’t Vaartje 2 – De Herberg 1 0-8
 ’t Vaartje 3 – Aurora 1 4-4
De Koude Tap 2 – ’t Vaartje 1 4-4
Kortste partij: B Geerts ONA 1
In 33 beurten 0.575 gemiddeld
Stand aan kop. 
 ’t Vaartje 3 6-33
BC’94 6-28
De Koude Tap 2 6-26
De Herberg 1 6-25                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De BUS – De Golden Collection 6-2
D’0uwe Sok – ONA 2 6-2
De Gouden Leeuw 1 – De Valk 1 1-7
BCEnnog3 – VOO 1 4-4
Kortste partij: R Jansen De Valk 1
In 21 beurten 1.000 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 6-37
D’0uwe Sok 6-29
BCEnnog3 6-28
De Valk 1 6-26
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Herberg 2 – De Valk 2 6-2
VOO 2 – De Keu 2-6
De Bobo’s – Excelsior 1 4-4
Nooit Volleerd 2 – De Kras 2-6
Kortste partij: D v Loon De Herberg 2 
In 16 beurten 0.625 gemiddeld                                                                                                                               Stand aan kop
De Kras 6-28
Nooit Volleerd 2 6-27
De Herberg 2 6-26
Excelsior 1 6-25
Extra Libre poule A
Euphonia – Aurora 2 4-4
De Gouden Leeuw 2 – Excelsior 2 6-2
Nooit Volleerd 3 – ’t Vaartje 5 4-4
 ’t Vaartje 4 – De Koude Tap 3 7-1
Kortste partij: M Heijne Excelsior 2
In 10 beurten 1.600 gemiddeld                                                                                                 
Stand aan kop.
De Gouden Leeuw 2 6-31
Nooit Volleerd 3 6-28
 ’t Vaartje 4 6-28
De Koude Tap 3 6-25
Rabo Bank Extra Libre poule B
De Valk 3 – De Koude Tap 4 6-2
ALM 1 – De Salamander 4-4
De Koude Tap 5 – Kennet 2 6-2
De Herberg 3 – Kennet 1 6-2
Kortste partij: J Wijnings De Koude Tap 5
In 20 beurten 0.900 gemiddeld
Stand aan kop.
De Valk 3 6-33
ALM 1 6-30
De Koude Tap 4 6-28
De Koude Tap 5 6-25
Extra Libre poule C
ALM 2 – De Herberg 4 8-0
ONA 4 – Nooit Volleerd 4 6-2
 ’t Vaartje 7 – ONA 3 2-6
De Valk 4 – ’t Vaartje 6 2-6
Kortste partij: W Smulders ’t Vaartje 6 en
J Klijn ALM 2 in 11 beurten 
2.272 en 2.090 gemiddeld
Stand aan Kop.
ONA 3 6-32
ONA 4 6-30
 ’t Vaartje 7 6-26
Nooit Volleerd 4 6-26
Kijk voor details op www.dbb.nu