Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 4   Driebanden

Hoofdklas  
BC’94 – ’t Vaartje 1 6-2
ONA 1 – De Herberg 1 2-6
 ’t Vaartje 2 – De Koude Tap 1 4-4
 ’t Vaartje 3 – Nooit Volleerd 1 4-4
De Koude Tap 2 – Aurora 1 6-2
Kortste partij: H Ijpelaar De Koude Tap 1
In 20 beurten 1.000 gemiddeld
Stand aan kop
 ’t Vaartje 3 4-22
BC’94 4-20
De Koude Tap 2 4-20
Nooit Volleerd 1 4-18                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De BUS – De Gouden Leeuw 1 4-4
De Golden Collection – ONA 2 6-2
De Valk 1 – VOO 1 0-8
BCEnnog3 – D’0uwe Sok 6-2
Kortste partij: C de Been De Golden Collection
In 20 beurten 0.600 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 4-27
De Golden Collection 4-20
BCEnnog3 4-18
D’0uwe Sok 4-17
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
Excelsior 1 – De Valk 2 6-2
De Herberg 2 – De Keu 5-3
VOO 2 – Nooit Volleerd 2 4-4
De Bobo’s – De Kras 4-4
Kortste partij: M v Os De Kras 
In 20 beurten 0.600 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Stand aan kop. 
Nooit Volleerd 2 4-21
VOO 2 4-18
Excelsior 1 4-17
De Keu 4-16
Extra Libre poule A
Euphonia – ’t Vaartje 4 4-4
De Gouden Leeuw 2 – Aurora 2 6-2
Nooit Volleerd 3 – De Koude Tap 3 5-3
 ’t Vaartje 5 – Excelsior 2 6-2
Kortste partij: M v Suylekom De Gouden Leeuw 2
In 15 beurten 1.933 gemiddeld                                                                                                 
Stand aan kop.
De Koude Tap 3 4-21
De Gouden Leeuw 2 4-21
Nooit Volleerd 3 4-19
 ’t Vaartje 5 4-17
Rabo Bank Extra Libre poule B
De Valk 3 – Kennet 2 6-2
ALM 1 – Kennet 1 6-2
De Koude Tap 4 – De Salamander 4-4
De Herberg 3 – De Koude Tap 5 4-4
Kortste partij: T Hoevenaars De Valk 3
In 12 beurten 3.583 gemiddeld
Stand aan kop.
De Valk 3 4-26
De Koude Tap 4 4-24
ALM 1 4-20
De Salamander 4-16
Extra Libre poule C
ALM 2 – ’t Vaartje 7 2-6
ONA 4 – De Herberg 4 6-2
 ’t Vaartje 6 – Nooit Volleerd 4 6-2
De Valk 4 – ONA 3 2-6
Kortste partij: N Smits ’t Vaartje 7
In 11 beurten 1.363 gemiddeld
Stand aan Kop.
ONA 3 4-22
 ’t Vaartje 7 4-20
Nooit Volleerd 4 4-20
ONA 4 4-18
Kijk voor details op www.dbb.nu