Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 3  Driebanden 

Hoofdklas  
Aurora 1 – BC’94 4-4
De Koude Tap 2 – De Herberg 1 6-2
Nooit Volleerd 1 – ONA 1 6-2
 ’t Vaartje 1 – ’t Vaartje 2 6-2
 ’t Vaartje 3 – De Koude Tap 1 6-2
Kortste partij: A Smulders ’t Vaartje 2
In 26 beurten 0.923 gemiddeld
Stand aan kop. 
 ’t Vaartje 3 3-18
BC’94 3-14
De Koude Tap 2 3-14
Nooit Volleerd 1 3-14                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
D’0uwe Sok – De Golden Collection 6-2
De Gouden Leeuw 1 – BCEnnog3 2-6
ONA 2 – De Valk 1 2-6
VOO 1 – De BUS 5-3
Kortste partij: C v Dongen D’0uwe Sok
In 25 beurten 0.640 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 3-19
De Valk 1 3-15
D’0uwe Sok 3-15
De Golden Collection 3-14
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Kras – De Herberg 2 4-4
Nooit Volleerd 2 – De Bobo’s 8-0
De Keu – Excelsior 1 3-5
De Valk 2 – VOO 2 4-4
Kortste partij: H Verbunt De Keu 
In 18 beurten 1.166 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Stand aan kop
Nooit Volleerd 2 3-17
VOO 2 3-14
De Keu 3-13
De Kras 3-12
Extra Libre poule A
Excelsior 2 – Euphonia 4-4
De Koude Tap 3 – De Gouden Leeuw 2 6-2
Aurora 2 – ’t Vaartje 5 1-7
 ’t Vaartje 4 – Nooit Volleerd 3 4-4
Kortste partij: Piet Ackermans Excelsior 2
In 17 beurten 2.588 gemiddeld                                                                                                 
Stand aan kop.
De Koude Tap 3 3-18
De Gouden Leeuw 2 3-15
Nooit Volleerd 3 3-14
 ’t Vaartje 5 3-11
Rabo Bank Extra Libre poule B
De Koude Tap 5 – De Valk 3 4-4
Kennet 1 – De Koude Tap 4 0-8
Kennet 2 – ALM 1 4-4
De Salamander – De Herberg 3 6-2
Kortste partij: J de Roon De Koude Tap 5 en
T Greven Kennet 2 in 16 beurten
2.125 en 1.687 gemiddeld
Stand aan kop.
De Koude Tap 4 3-20
De Valk 3 3-20
ALM 1 3-14
De Salamander 3-12
Extra Libre poule C
De Herberg 4 – ’t Vaartje 6 4-4
Nooit Volleerd 4 – ALM 2 8-0
ONA 3 – ONA 4 4-4
 ’t Vaartje 7 – De Valk 4 4-4
Kortste partij: P Heijne Nooit Volleerd 4
In 14 beurten 1.071 gemiddeld
Stand aan Kop.
Nooit Volleerd 4 3-18
ONA 3 3-16
 ’t Vaartje 7 3-14
De Valk 4 3-13
Kijk voor details op www.dbb.nu