Dongense Biljart Bond

Uitslagen en eindstanden aan kop ronde 2  Driebanden

Hoofdklas  
Aurora 1 – ’t Vaartje 1 4-4
BC’94 – De Herberg 1 6-2
ONA 1 – De Koude Tap 1 2-6
 ’t Vaartje 3 – ’t Vaartje 2 6-2
De Koude Tap 2 – Nooit Volleerd 1 4-4
Kortste partij: H Ijpelaar De Koude Tap 1
In 28 beurten 0.714 gemiddeld

Stand aan kop. 
 ’t Vaartje 3 2-12
BC’94 2-10
De Koude Tap 1 2-10
ONA 1 2-8                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De BUS – ONA 2 2-6
De Golden Collection – BCEnnog3 4-4
De Valk 1 – D’0uwe Sok 3-5
VOO 1 – De Gouden Leeuw 1 8-0
Kortste partij: C Pollaert ONA 2
In 23 beurten 0.608 gemiddeld                                                           

Stand aan kop.
VOO 1 2-14
De Golden Collection 2-12
D’0uwe Sok 2-9
De Valk 1 2-9
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
Excelsior 1 – De Kras 4-4
De Herberg 2 – Nooit Volleerd 2 5-3
De Bobo’s – VOO 2 4-4
De Keu – De Valk 2 6-2
Kortste partij: G vd Veeken De Keu 
In 25 beurten 0.600 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Stand aan kop. 
De Keu 2-10
VOO 2 2-10
Nooit Volleerd 2 2-9
De Kras 2-8
Extra Libre poule A
Aurora 2 – Excelsior 2 3-5
De Gouden Leeuw 2 – ’t Vaartje 4 7-1
Nooit Volleerd 3 – Euphonia 4-4
 ’t Vaartje 5 – De Koude Tap 3 0-8
Kortste partij: W Timmermans De Koude Tap 3
In 18 beurten 2.500 gemiddeld                                                                                                 
Stand aan kop.
De Gouden Leeuw 2 2-13
De Koude Tap 3 2-12
Nooit Volleerd 3 2-10
Aurora 2 2-7

Rabo Bank Extra Libre poule B
De Valk 3 – De Herberg 3 8-0
ALM 1 – De Koude Tap 5 6-2
De Koude Tap 4 – Kennet 2 8-0
Kennet 1 – De Salamander 2-6
Kortste partij: A vd Kaay De Valk 3
In 15 beurten 1.466 gemiddeld
Stand aan kop.
De Valk 3 2-16
De Koude Tap 4 2-12
ALM 1 2-10
De Salamander 2-6
Extra Libre poule C
De Herberg 4 – Nooit Volleerd 4 2-6
ONA 4 – ’t Vaartje 7 4-4
 ’t Vaartje 6 – ONA 3 4-4
De Valk 4 – ALM 2 5-3
Kortste partij: R Heijne Nooit Volleerd 4
In 12 beurten 1.916 gemiddeld
Stand aan Kop.
ONA 3 2-12
 ’t Vaartje 7 2-10
Nooit Volleerd 4 2-10
De Valk 4 2-9
Kijk voor details op www.dbb.nu