Dongense Biljart Bond

 Uitslagen en eindstanden aan kop ronde 18  Libre

Hoofdklas 
 ’t Vaartje 2 – De Herberg 1 4-4
Aurora 1 – ONA 2 0-8
BC’94 – De Valk 1 2-6
ONA 1 – De Koude Tap 0-8
VOO 1 – ’t Vaartje 1 4-4
Kortste partij: R Jansen De Valk 1 
In 19 beurten 3.473 gemiddeld
Eindstand aan kop. 
 ’t Vaartje 2 18-84 Barrage
De Herberg 1 18-84 Barrage
 ’t Vaartje 1 18-84
De Valk 1 18-82                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De BUS – De Gouden Leeuw 1 8-0
De Gouden Keu – Excelsior 1 4-4
Excelsior 2 – De Koude Tap 2 6-2
Nooit Volleerd 2 – D’0uwe Sok 2-6
BCEnnog5 – Nooit Volleerd 1 4-4
Kortste partij: R Kuipers Excelsior 2 en
B Evers D’0uwe Sok in 17 beurten
2.058 gemiddeld                                                           
Eindstand aan kop.
De Koude Tap 2 18-91 Kampioen
D’0uwe Sok 18-89
De BUS 18-88
Nooit Volleerd 2 18-80
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Kras – ’t Vaartje 3 6-4
De Herberg 2 – Kennet 1 2-8
De Bobo’s – ONA 3 7-3
De Gouden Leeuw 2 – VOO 2 6-4
De Valk 2 – Euphonia
Kortste partij: E de Leeuw ’t Vaartje 3 
In 19 beurten 1.842 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Eindstand aan kop. 
De Bobo’s 18-111 Kampioen
De Valk 2 18-110
De Herberg 2 18-96
De Kras 18-95
Derde Klas
De Valk 3 – De Salamander 6-4
De Koude Tap 3 – ALM 1 6-4
 ’t Vaartje 4 – ONA 4 0-10
De Keu – Aurora 3 10-0
De Herberg 3 – Kennet 2 2-8
Kortste partij: S Verboven De Koude Tap 3
In 13 beurten 1.769 gemiddeld                                                                                                 
Eindstand aan kop.
ONA 4 18-110 Kampioen
De Valk 3 18-108
De Koude Tap 3 18-97
De Salamander 18-96
Rabo Bank Dongen Vierde Klas
 ’t Vaartje 5 – De Herberg 4 6-4
Nooit Volleerd 3 – VOO 4 4-6
VOO 3 – De Valk 4 2-8
ALM 2 – ’t Vaartje 6 7-3
Kortste partij: C Timmermans VOO 4
In 13 beurten 2.230 gemiddeld
Eindstand aan kop.
ALM 2 16-123 Kampioen
 ’t Vaartje 5 16-85
ONA 5 16-81
 ’t Vaartje 6 16-79
Kijk voor details op www.dbb.nu