Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 17   Libre

Hoofdklas 
VOO 1 – ONA 1 0-8
De Koude Tap 1 – BC’94 6-2
De Valk 1 – Aurora 1 6-2
ONA 2 – ’t Vaartje 2 6-2
 ’t Vaartje 1 – De Herberg 1 4-4
Kortste partij: P Rademakers De Valk 1 en
J Verboven BC’94 in 17 beurten
3.647 en 2.647 gemiddeld
Stand aan kop
 ’t Vaartje 2 17-80
De Herberg 1 17-80
 ’t Vaartje 1 17-80
De Valk 1 17-76                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
Excelsior 2 – De Gouden Keu 8-0
D’0uwe Sok – De BUS 2-6
De Gouden Leeuw 1 – BCEnnog5 5-3
Excelsior 1 – Nooit Volleerd 2 2-6
De Koude Tap 2 – Nooit Volleerd 1 6-2
Kortste partij: T vd Horst De BUS
In 18 beurten 3.522 gemiddeld                                                            
Stand aan kop.
De Koude Tap 2 17-89
D’0uwe Sok 17-83
De BUS 17-80
Nooit Volleerd 2 17-78
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Herberg 2 – De Kras 4-6
 ’t Vaartje 3 – De Bobo’s 2-8
ONA 3 – De Valk 2 0-10
Euphonia – De Gouden Leeuw 2 6-4
Kennet 1 – VOO 2 4-6
Kortste partij: R vd Vlist Euphonia
In 17 beurten 2.352 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Stand aan kop. 
De Valk 2 17-106
De Bobo’s 17-104
De Herberg 2 17-94
De Kras 17-89
Derde Klas
Aurora 2 – ’t Vaartje 4 6-4
ONA 4 – De Valk 3 8-2
De Herberg 3 – De Keu 1-9
De Salamander – De Koude Tap 3 8-2
Kennet 2 – ALM 1 4-6
Kortste partij: P v Hooydonk Aurora 2
In 17 beurten 1.294 gemiddeld                                                                                                 
Stand aan kop.
De Valk 3 17-102
ONA 4 17-100
De Salamander 17-92
De Koude Tap 3 17-91
Rabo Bank Dongen Vierde Klas
ALM 2 – VOO 3 8-2
De Valk 4 – ONA 5 4-6
VOO 4 – ’t Vaartje 5 4-6
 ’t Vaartje 6 – De Herberg 4 8-2
Kortste partij: M Schmidt De Herberg 4
In 15 beurten 1.600 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 2 15-116 Kampioen
ONA 5 16-81
 ’t Vaartje 5 15-79
 ’t Vaartje 6 15-76
Kijk voor details op www.dbb.nu