Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 16 Libre

Hoofdklas 
De Herberg 1 – ONA 2 7-1
 ’t Vaartje 2 – De Valk 1 6-2
Aurora 1 – De Koude Tap 1 6-2
BC’94 – VOO 1 1-7
ONA 1 – ’t Vaartje 1 5-3
Kortste partij: C Sprangers Aurora 1
In 15 beurten 20.000 gemiddeld
Stand aan kop. 
 ’t Vaartje 2 16-78
De Herberg 1 16-76
 ’t Vaartje 1 16-76
De Valk 1 16-70                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
Nooit Volleerd 1 – De Gouden Leeuw 1 6-2
De BUS – Excelsior 1 6-2
De Gouden Keu – De Koude Tap 2 2-6
Nooit Volleerd 2 – Excelsior 2 6-2
BCEnnog5 – D’0uwe Sok 0-8
Kortste partij: J Schoenmakers Nooit Volleerd 2
In 11 beurten 3.545 gemiddeld                                                            
Stand aan kop.
De Koude Tap 2 16-83
D’0uwe Sok 16-81
De BUS 16-74
Nooit Volleerd 2 16-72
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
VOO 2 – Euphonia 4-6
De Kras – Kennet 1 2-8
De Bobo’s – De Herberg 2 6-4
De Gouden Leeuw 2 – ONA 3 6-4
De Valk 2 – ’t Vaartje 3 6-4
Kortste partij: D v Groesen De Bobo’s
In 10 beurten 3.300 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Stand aan kop. 
De Bobo’s 16-96
De Valk 2 16-96
De Herberg 2 16-90
De Kras 16-83
Derde Klas
De Valk 3 – Aurora 2 6-4
ALM 1 – De Salamander 4-6
De Koude Tap 3 – ONA 4 6-4
 ’t Vaartje 4 – De Herberg 3 5-5
De Keu – Kennet 2 4-6
Kortste partij: J Michielsen ALM 1
In 14 beurten 2.071 gemiddeld                                                                                                 
Stand aan kop.
De Valk 3 16-100
ONA 4 16-92
De Koude Tap 3 16-89
De Salamander 16-84
Rabo Bank Dongen Vierde Klas
De Herberg 4 – VOO 4 6-4
Nooit Volleerd 3 – De Valk 4 3-7
ONA 5 – ALM 2 2-8
VOO 3 – ’t Vaartje 6 4-6
Kortste partij: P Dingemans De Herberg 4
In 9 beurten 2.444 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 2 14-108 Kampioen
ONA 5 15-75
 ’t Vaartje 5 14-73
 ’t Vaartje 6 14-68
Kijk voor details op www.dbb.nu