Dongense Biljart Bond

 Uitslagen en standen aan kop ronde 10  Libre

Hoofdklas 
De Koude Tap 1 – VOO 1 8-0
De Valk 1 – ONA 1 3-5
ONA 2 – BC’94 4-4
De Herberg 1 – Aurora 1 6-2
 ’t Vaartje 2 – ’t Vaartje 1 6-2
Kortste partij: T Hamers ’t Vaartje 2
In 19 beurten 4.210 gemiddeld
Stand aan kop. 
 ’t Vaartje 1 10-52
ONA 1 10-48
De Valk 1 10-47
 ’t Vaartje 2 10-44                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
D’0uwe Sok – De Gouden Keu 6-2
De Gouden Leeuw 1 – Nooit Volleerd 2 4-4
Nooit Volleerd 1 – De BUS 4-4
Excelsior 1 – Excelsior 2 2-6
BCEnnog5 – De Koude Tap 2 2-6
Kortste partij: R Kuipers Excelsior 2
In 19 beurten 1.842 gemiddeld                                                              
Stand aan kop.
De Koude Tap 2 10-55
Nooit Volleerd 1 10-46
De BUS 10-46
Excelsior 2 10-46
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
 ’t Vaartje 3 – De Herberg 2 6-4
VOO 2 – De Valk 2 2-8
ONA 3 – De Kras 8-2
Euphonia – De Bobo’s 4-6
De Gouden Leeuw 2 – Kennet 1 4-6
Kortste partij: C de Hoogh Kennet 1
In 12 beurten 1.666 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Stand aan kop. 
De Herberg 2 10-64
De Valk 2 10-64
De Bobo’s 10-58
De Kras 10-57
Derde Klas
Aurora 2 – De Herberg 3 2-8
ONA 4 – De Keu 2-8
De Salamander – ’t Vaartje 4 2-8
ALM 1 – De Valk 3 6-4
De Koude Tap 3 – Kennet 2 6-4
Kortste partij: T Greven Kennet 2
In 13 beurten 2.000 gemiddeld                                                                                                  
Stand aan kop.
De Valk 3 10-60
ONA 4 10-56
De Herberg 3 10-55
De Koude Tap 3 10-53
Rabo Bank Dongen Vierde Klas
De Valk 4 – ALM 2 4-6
VOO 4 – ONA 5 4-6
De Herberg 4 – Nooit Volleerd 3 8-2
 ’t Vaartje 5 – ’t Vaartje 6 5-5
Kortste partij: M Schmidt De Herberg 4
In 9 beurten 2.666 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 2 9-72
 ’t Vaartje 5 9-49
ONA 5 9-44
 ’t Vaartje 6 9-43
Kijk voor details op www.dbb.nu