Dongen, 19 december 2012 - Het economische nieuws is in deze tijden van crisis vaak verre van optimistisch. Zo werd in het afgelopen jaar voor drie Dongense bouwbedrijven (OSDO, van der Avoird en Peter van den Broek) het faillissement aangevraagd. Toch is er zo nu en dan ook een positief bericht te melden. Vanaf deze week heeft het bedrijf Peter van den Broek Onderhoudswerken namelijk een doorstart gemaakt. Cees Snoeren en Leontine van Peer, beiden al jaren werkzaam bij het bedrijf van Peter van den Broek, hebben de stap gezet om het bedrijf samen over te nemen en zien de toekomst met vertrouwen tegemoet.Cees Snoeren"We hebben de vaste opdrachtgevers benaderd en hun reacties geven ons voldoende vertrouwen om het bedrijf een nieuwe start te laten maken", aldus Cees Snoeren, die zelf al sinds 1977 voor het bedrijf werkt. Peter van den Broek onderhoudswerken werd in 1976 opgericht en groeide in de loop der jaren tot een vaste partner voor woningcorporaties en gemeenten. Daarnaast werden veel kleine verbouwingen en onderhoud bij particulieren uitgevoerd en werden veel woningen door het bedrijf voorzien van kunststof kozijnen. Toen in oktober jl. het faillissement voor het bedrijf aangevraagd werd, waren er 8 werknemers in dienst. Voor een deel van deze werknemers is gelukkig ook weer plaats in het nieuwe bedrijf.
Dongen, 19 december 2012 - Het economische nieuws is in deze tijden van crisis vaak verre van optimistisch. Zo werd in het afgelopen jaar voor drie Dongense bouwbedrijven (OSDO, van der Avoird en Peter van den Broek) het faillissement aangevraagd. Toch is er zo nu en dan ook een positief bericht te melden. Vanaf deze week heeft het bedrijf Peter van den Broek Onderhoudswerken namelijk een doorstart gemaakt. Cees Snoeren en Leontine van Peer, beiden al jaren werkzaam bij het bedrijf van Peter van den Broek, hebben de stap gezet om het bedrijf samen over te nemen en zien de toekomst met vertrouwen tegemoet.
Cees Snoeren
"We hebben de vaste opdrachtgevers benaderd en hun reacties geven ons voldoende vertrouwen om het bedrijf een nieuwe start te laten maken", aldus Cees Snoeren, die zelf al sinds 1977 voor het bedrijf werkt. Peter van den Broek onderhoudswerken werd in 1976 opgericht en groeide in de loop der jaren tot een vaste partner voor woningcorporaties en gemeenten. Daarnaast werden veel kleine verbouwingen en onderhoud bij particulieren uitgevoerd en werden veel woningen door het bedrijf voorzien van kunststof kozijnen. Toen in oktober jl. het faillissement voor het bedrijf aangevraagd werd, waren er 8 werknemers in dienst. Voor een deel van deze werknemers is gelukkig ook weer plaats in het nieuwe bedrijf.
Leontine van Peer
Leontine werkte al zo'n 10 jaar bij het bedrijf in de administratie en kent daardoor "We wisten al snel dat we het bedrijf samen zouden willen voortzetten. Voordat alles officieel afgehandeld is duurt echter toch altijd langer dan je hoopt. Ik heb de tussentijd gebruikt om onze bestaande relaties op de hoogte te houden van onze plannen zodat zij in ieder geval weten dat ze op korte termijn weer gebuik kunnen maken van onze diensten." De opslag van het nieuwe bedrijf is voorlopig in het bedrijf van de man van Leontine die een gerenommeerd autoschadeherstelbedrijf in de Kanaalstraat heeft. Het kantoor van onderhoudswerken Peter van den Broek is gevestigd in het woonhuis van Cees aan de Dwarsweg 2A.
Klaar voor de toekomst
Onderhoudswerken Peter van den Broek B.V. is klaar voor de nieuwe start. Cees Snoeren: "We hebben in al die jaren een goede naam opgebouwd en zullen deze natuurlijk ook in de toekomst waar blijven maken. Van onderhoud tot verbouwing, keuken- of badkamerrenovatie, een aanbouw....wij zorgen als vanouds voor een vakkundige afwerking."