In Dongen sinds maart nu 100 inwoners besmet of besmet geweest met coronavirus

Foto: Pixabay License/geralt

Op 5 maart van dit jaar meldde het RIVM voor het eerst, dat er een inwoner van Dongen besmet was met het coronavirus.  Inmiddels zijn we een half jaar verder en staat het totaal in Dongen op 100 inwoners die in die periode besmet zijn of zijn geweest met het coronavirus.

13 Dongenaren overleden
Vanaf begin maart zijn er in totaal 20 Dongenaren opgenomen (geweest) in een ziekenhuis en zijn 13 inwoners van onze gemeente overleden ten gevolge  van het virus.

Verloop
In maart werden volgens het RIVM 25 personen besmet in ons dorp. In april waren dat er 41. In mei liep dit aantal hard terug, in die maand was sprake van 12 besmettingen. Juni en juli bevestigden die neergaande lijn met drie besmettingen.  In augustus laaide het virus weer enigszins op met 7 besmettingen, zoals ook landelijk werd geconstateerd. Op 3 september meldde het RIVM de 100ste besmetting in Dongen.

 

Met dank aan: Piet Eelants (dongenhomespot)

Reacties